Často kladené dotazy

 

 

Náš obchod je vytvořen tak, aby byla objednávka snadná pro každého zákazníka a neliší se asi od jiných internetových obchodů.

Nejprve je samozřejmě nutné nalézt zboží, o které máte zájem. K tomuto cíli lze dospět dvěma způsoby. Prvním způsobem je procházení kategorií, k čemuž slouží menu. Postupným klikáním se doberete až k požadovanému výrobku. Pro snadnější orientaci a navigaci je u každého výrobku umístěna informace ve které kategorii výrobků se právě nacházíte. Druhým způsobem jak hledat a najít zboží je použití vyhledávače. Stačí zadat název výrobku o který máte zájem. Vyhledávací pole je vpravo nahoře. Po dokončení nákupu postupujete stejně jako u jiných obchodů, tedy vyplníte všechny požadované údaje, zvolíte způsob dopravy a odešlete.

 

  

 • Každá objednávka je ihned po odeslání potvrzena automatickým e-mailem, který je následně po zaregistrování v e-shopu ještě potvrzen dalším, kde je upřesněna předpokládaná doba dodání a další informace k objednávce.
 •  Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny v den objednávky.
 •  V případě nemožnosti dodat objednané zboží, si prodávající vyhrazuje právo objednávku stornovat nebo zkrátit o vyprodané zboží, eventuelně pozdržet o několik dnů až bude zboží k dispozici.
 • Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že zboží není skladem. O případné delší expediční lhůtě nebo nemožnosti dodat zboží, bude kupující informován e-mailem nebo telefonicky.

 

 

Výměna zboží:

 • V případě potřeby (např. nevhodná velikost, či barva), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předcházející telefonické nebo e-mailové domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený nebo obyčejný balík na naši adresu (Pavel Koudelka – 4MiO.cz, Aleje 461/70B, 725 28, Ostrava - Hošťálkovice), a to včetně kopie dokladu o zaplacení (nebo číslo Vaší objednávky, faktury), bude-li zboží v pořádku, tj. bez zjevných známek jakéhokoli opotřebení či poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. V případě nutnosti doobjednat požadované to může trvat i cca 14 dnů než bude k dispozici. První výměna je zdarma, bez dalších nákladů na poštovné. Zásilka nám musí být doručena, neposílejte jako balík na poštu.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo zaslat vyměněné zboží prostřednictvím dopravce dle vlastního výběru.

Doporučujeme uvést do zásilky nebo zaslat e-mailem Váš požadavek (může se urychlit výměna) a uvést kontakt - email na který Vám bude potvrzeno odeslání vyměněné zásilky. Nebude-li uveden kontaktní e-mail nemusí Vám být potvrzeno.

 

REKLAMACE:

 • Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
 • Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na: vady vzniklé běžným používáním, nesprávným použitím výrobku, nesprávným skladováním a ošetřováním, praním výrobku
 • informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu (Pavel Koudelka – 4MiO.cz, Aleje 461/70B, 725 28, Ostrava - Hošťálkovice), do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu (přidejte doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě), bude-li vše v pořádku Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve nejpozději však do 30 dnů

 

Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.) ve znění novel, právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

 

Od smlouvy nelze odstoupit pokud již byly objednané oděvy označeny tiskem, výšivkou, či jinak na zakázku upraveny.

 

Věříme, že všechny problémy, které mohou nastat vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

 

Za více jak 5 let prodeje na internetu mohou naše refence podat tisíce zákazníků.

 

 

 

Ptáte se:

 

 • veškeré zboží je uvedeno včetně DPH a vše je možné zakoupit od 1 ks
 • ceny dopravy jsou od 85 Kč u Zásilkovny - více jak 5000 výdejních míst
 • platba předem je možná na účet registrovaný finančním úřadem + platba kartou přes ThePay
 • výměna zboží je samozřejmostí, pokud to jde
 • vše je možné vrátit po dohodě i nad rámec zákonné lhůty dle dohody
 • většinu zboží odesíláme v termínu 0-10 dnů
 • specifikace zboží . barvy a velikosti - jsou většinou uvedeny u každé položky - vše doplňujeme a pravidelně aktualizujeme

Potisk triček děláme již od 1 ks.

 

Pokud potřebujete poradit - jsme Vám k dispozici na telefonu 739557228 během dne.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.